Секція плавання для дітей
у Хмельницькому

Останнім часом неабиякої популярності набуло відвідування басейнів, заняття плаванням. У цьому немає нічого дивного, адже плавання - універсальний засіб, що позитивно впливає майже на всі органи та системи організму, дозволяє підтримувати гарну фізичну форму та просто піднімає настрій.

Особливо корисними заняття є для діток, адже в результаті Ви отримуєте профілактику багатьох захворювань, гармонійний фізичний розвиток Вашого малюка, зміцнення імунітету та море позитивних емоцій.
Image

Який басейн обрати?
Де буде дітям безпечно та зручно?

Image
Басейн у аквапарку “7 океан” у Хмельницькому задовільнить усі Ваші вимоги. Багаторівнева система очистки води, температура басейну та приміщення, просторі роздягальна та душові - все це для Вашої зручності та комфорту.

Чому ж плавання таке корисне для дітей?

Image
Перш за все, під час плавання відбувається тренування усього опорно - рухового апарату, дається навантаження на усі групи м’язів, що так необхідно для організму, який росте. Вага тіла у воді набагато менша, тому на хребет та суглоби не діє компресійне навантаження, вони наче “витягуються у воді ”з одночасним укріпленням м'язової системи. Таке поєднання є запорукою гармонійного росту Вашої дитини. Під час плавання зміцнюються стопи, що є прекрасною профілактикою плоскостопості.

Усім нам відомо, що у плавців гарно розвинений плечовий пояс та грудна клітка, легені великі та розкриті. Тому, якщо з раннього віку займатися плаванням, відбувається своєрідна прокачка легень, людина вчиться правильно глибоко дихати, що в результаті приводить до фізіологічної очистка легень та профілактики їх захворювань. Плавати - означає виконувати певні скоординовані рухи частинами тіла, тому під час цього процесу дитина вчиться відчувати та управляти власним тілом, тобто розвивається координація. Під час перебування у воді відбувається фізіологічний масаж всього тіла, що забезпечує розслаблення мязів та суглобів, тому після занять Ваша дитина буде відчувати не втому, а приплив сил та енергії.

Заняття у басейні - прекрасний метод загартовування та зміцнення імунної системи. Але не потрібно забувати, що дитина повинна отримувати емоційне розвантаження та банальне задоволення від занять. Не треба після першого ж заняття вимагати дотримання показників часу відстані і т д, нехай дитина сама зацікавиться! Заняття може тривати до 40 хвилин, але не варто відразу завантажувати малечу, проведіть в басейні хвилин 20, цього буде достатньо, для ознайомлення з новим середовищем. Можливо хтось впевненіше почувається в компанії, для таких діток будуть доречні групові заняття. Як і будь - який вид спорту плавання дисциплінує, допомагає стати самостійними, рішучими.

Плавання для дітей: протипоказання

Image
Не можна забувати, що існують протипоказання до відвідування басейну, такі як вроджені вади серця, шкірні захворювання з порушенням цілісності шкірного покриву, підвищена температура тіла, гострі респіраторні та вірусні інфекції. Найкращим рішенням буде повноцінний огляд та консультація лікаря перед тим як розпочинати заняття, адже це фізичне навантаження на весь організм і буде правильним отримати кваліфіковану оцінку стану здоров'я.

То ж не варто довго роздумувати! Чекаємо на Вас та Ваших діток у басейні “7 океан” у Хмельницькому, обіцяємо масу приємних вражень, цікаві заняття з користю для здоров'я та заряд гарного настрою!