Аквафітнес у Хмельницькому:
приємно та з користю

Аквафітнес - ефективне тренування у воді, що сприяє зміцненню усіх груп м'язів, активує обмінні процеси в організмі, сприяє ефективному схудненню, укріплює імунну та серцево - судинну системи організму. У сучасному світі кожен з нас намагається вести здоровий спосіб життя і, часто, він включає в себе заняття спортом. Чому так? Тому що багато хто веде малорухомий спосіб життя через завантаженість на роботі, специфіку своєї діяльності чи просто через брак часу.

Отже, кожен з нас намагається включити у свій тісний графік заняття спортом, адже саме він є фундаментом здорового організму. Аквафітнес - чудовий метод привести в тонус не лише Ваше тіло, а й увесь організм в цілому.
Image

Аквафітнес: в чому ж його переваги?

Image
Image

Перш за все необхідно сказати, що заняття з аквафітнесу підходять абсолютно всім - незалежно від віку, фізичної підготовки, ваги і т д. Навіть люди з травмами , надлишковою вагою та вагітні можуть відвідувати такі заняття.

Наступною перевагою є те, що на заняттях з аквафітнесу можна з легкістю позбутися зайвих кілограмів, адже опір води в декілька разів більший опору повітря, тому організм витрачає більше енергії під час активних тренувань. Заняття з аквааеробіки показані вагітним жінкам. Так, під час тренувань, укріпляються м'язи спини та черевного пресу, одночасно відбувається розслаблення м'язів, зменшення  неприємних відчуттів у них, що так часто надокучають майбутнім мамам.

Аквафітнес - прекрасний метод профілактики захворювань серцево - судинної системи, варикозного розширення вен. Заняття у воді не лише позитивно впливають на фізичний стан людини, але й слугують прекрасним антидепресантом. Під час тренувань Ваш організм та нервова система, в тому числі, розслабляється, відбувається природний масаж всього тіла, після чого Ви легкість, приплив сил та енергії, поліпшення настрою.

Аквафітнес: що потрібно для занять?

Image
Для занять аквафітнесом Вам обов'язково необхідно мати: купальник (для жінок), для більшої зручності бажано суцільний, плавки( для чоловіків); аби волосся не заважало використовуйте спеціальну шапочку для плавання, окуляри для плавання; рушник.

Зі спеціального обладнання Вам можуть знадобитися:пояс для аквааеробіки, гантелі для силових вправ у воді, аквапалки (нудли), аквадиски. Ці аксесуари не є необхідними, все залежить від Ваших особистих бажань та мети тренувань.

Аквафітнес: який басейн обрати?

Image
Басейн аквапарку “7 океан”- це саме те, що Вам потрібно! Адже саме тут використовується сучасна багаторівнева система очищення води, температура в басейні комфортна для перебування - 27 градусів. Наявність 5 доріжок та достатньо велика їх довжина - 25 м - робить комфортним перебування у ньому великої групи осіб.
Заняття аквафітнесом - вклад у Ваше здоров'я та молодість, почніть займатися і відчуйте цілющу дію води! Ваш організм буде наповнений силою та енергією, Ви забудете про відчуття втоми, а настрій буде кращий ніж будь - коли. Відвідуйте басейн всією сім'єю, загартовуйтесь, відпочивайте, насолоджуйтеся!

Аквафітнес
Тренер - Богдан

  • Пн: 9:00 та 18:30
  • Чт: 9:00
  • Пт: 18:30
  • Сб: 10:00
  • Нд: 10:00